Bordslampa empirestil

Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, empirestil, slipat glas, med mässings montering, höjd inkl skräm 46 cm

Omgjord från fotogenlampa, borrad, skärm med skador

604657

2019-01-11