Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, sk hunting table, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, fällbara klaffar, höjd ca 52, 145x88 cm

Bruksslitage

604658

2019-01-11