Birger Halling oljemålning

Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER HALLING (1907-1996): Vackra frukter, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 20x41 cm

604660

2019-01-11