Roland Svensson - HMS Ymer Arktis

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "HMS Ymer i arktis", signerad Roland S, H.C 17/20, färglitografi, bildmått ca 43x33 cm

Med dedikation

604661

2019-01-11