Georges Lapchine oljemålning

Georges Lapchine oljemålning
Georges Lapchine oljemålning
Georges Lapchine oljemålning
Georges Lapchine oljemålning
Georges Lapchine oljemålning
Georges Lapchine oljemålning

Såld för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GEORGES LAPCHINE (1885-1950/51): Kustby, signerad G. Lapchine, olja på duk ca 22x27 cm

604663

2019-01-10