Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Dalälven, signerad Zorn i blyerts, etsning, ca 17,8x11,6 cm Utförd 1919

LITTERATUR: Asplund 285, Hjert & Hjert 284, ZG 285

Gulnad

604664

2019-01-10