Börje Skohg

Börje Skohg
Börje Skohg
Börje Skohg
Börje Skohg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE SKOHG (1923-2006): "4 blå hästar", signerad och daterad Skohg 79, akvarell, ca 25x36 cm

604666

2019-01-11