Axel Olson etsning

Axel Olson etsning
Axel Olson etsning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Strandkväll, signerad Axel Olson, 121/260, etsning och akvatint delvis tryckt i färg, bildyta 38,5x46 cm

604667

2019-01-11