Halssmycke vintage

Halssmycke vintage
Halssmycke vintage
Halssmycke vintage
Halssmycke vintage
Halssmycke vintage
Halssmycke vintage
Halssmycke vintage
Halssmycke vintage
Halssmycke vintage
Halssmycke vintage
Halssmycke vintage
Halssmycke vintage
Halssmycke vintage
Halssmycke vintage

Såld för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

HALSBAND, silver/sterlingsilver, hänge med blå syntetisk spinell, 1900-talets första hälft, längd kedja ca 44 cm, hängets höjd ca 40 mm, total vikt ca 6,6 g

Bruksslitage

604676

2019-01-16