Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
HALSBAND, silver/sterlingsilver, hänge med blå syntetisk spinell, 1900-talets första hälft, längd kedja ca 44 cm, hängets höjd ca 40 mm, total vikt ca 6,6 g
Bruksslitage
604676
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här