Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, märkt GT, Svensk Möbelindusti 1950-tal, ek, ca 95x66 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

604677

2019-01-10