Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, märkt GT, Svensk Möbelindusti 1950-tal, ek, ca 95x66 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
604677
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här