Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÄNK, 1700-/1800-tal, två fasta hyllplan, senare bemålning i pärlgrått och svart, höjd ca 118 samt 108x38 cm

Renoverad, ej fungerande lås, bruks och åldersrelaterat slitage

604679

2019-01-10