Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÄNK, 1700-/1800-tal, två fasta hyllplan, senare bemålning i pärlgrått och svart, höjd ca 118 samt 108x38 cm
Renoverad, ej fungerande lås, bruks och åldersrelaterat slitage
604679
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här