Taxen jubileumstelefon

Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon
Taxen jubileumstelefon

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LM ERICSSON "TAXEN", jubileumsmodell, lanserades till 100-års jubileet 1992, bordstelefon, 1900-talets senare del, svartlackerad, krom och mässing märkt LM Ericsson Stockholm, höjd ca 34,5, bredd 24,5 cm

Spricka med lös bit på övre delen av fundamentet, smärre slitage

604683

2019-01-10