Peter Eklås Velodrome

Peter Eklås Velodrome
Peter Eklås Velodrome
Peter Eklås Velodrome
Peter Eklås Velodrome
Peter Eklås Velodrome
Peter Eklås Velodrome
Peter Eklås Velodrome
Peter Eklås Velodrome

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER EKLÅS, mediemöbel, "Velodrome", för SWEFLOW design, samtida, skiktlimmad körsbär, på hjultrissor, märkta Eklås, höjd ca 35, 92x49 cm

Bruksslitage och repor

604684

2019-01-10