Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POTTSKÅP, 1900-talets mitt, senare bemålning i svart och pärlgrått, höjd ca 85 samt 59x38 cm
Slitage
604685
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här