Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POTTSKÅP, 1900-talets mitt, senare bemålning i svart och pärlgrått, höjd ca 85 samt 59x38 cm

Slitage

604685

2019-01-10