Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POTTSKÅP, 1900-talets andra hälft, räfflade dörrar, senare bemålning i pärlgrått och svart, höjd ca 76, 46x29 cm

Slitage

604686

2019-01-10