Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POTTSKÅP, 1900-talets andra hälft, räfflade dörrar, senare bemålning i pärlgrått och svart, höjd ca 76, 46x29 cm
Slitage
604686
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här