Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Såld för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1950/60-tal, med utdragbara lådor samt hyllplan, skodda ben, teak, dekorerad med bokblad ur flora, höjd ca 109 samt 162x45 cm

Renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

604687

2019-01-10