Skåp
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1950/60-tal, med utdragbara lådor samt hyllplan, skodda ben, teak, dekorerad med bokblad ur flora, höjd ca 109 samt 162x45 cm
Renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage
604687
2019-01-10