Åke Johansson oljemålning

Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅKE JOHANSSON (1863-1968): Utsikt från Zorns atelje, Stockholm, signerad Åke Johansson, olja på duk, bildmått ca 90x74 cm

604690

2019-01-10