Klubbat för:
13 000 SEK
4 000 SEK
ÅKE JOHANSSON (1863-1968): Utsikt från Zorns atelje, Stockholm, signerad Åke Johansson, olja på duk, bildmått ca 90x74 cm
604690
2019-01-10