Bertil Wahlberg oljemålning

Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Kustbild med båtar, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 120x60 cm

Ej examinerad ram

604691

2019-01-10