Folke Lind 1977

Folke Lind 1977
Folke Lind 1977

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE LIND (1931-2011): Stonehenge, signerad och numrerad 85/250, 1978, litografi, bildmått ca 47x66

604699

2019-01-21