Ikon med ritza, Ryssland

Ikon med ritza, Ryssland
Ikon med ritza, Ryssland
Ikon med ritza, Ryssland
Ikon med ritza, Ryssland
Ikon med ritza, Ryssland
Ikon med ritza, Ryssland
Ikon med ritza, Ryssland
Ikon med ritza, Ryssland
Ikon med ritza, Ryssland
Ikon med ritza, Ryssland
Ikon med ritza, Ryssland
Ikon med ritza, Ryssland

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, med ritza, förgylld mässing, Ryssland, 1800-talets andra hälft, samtida ram, ca 17x13,5 cm, med ram 28x25 cm0

604702

2019-01-21