Berndt Lindholm

Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 800 EUR

BERNDT LINDHOLM (1841-1914): Bro, signerad och daterad 1870, olja på duk, 46x52 cm

Utställningar: Finska Konstföreningens utställning 1946, Taidekeskus Pyrri, 1989.

604705

2019-01-10