Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÄNK, 1800-tal, bemålad, beslag i mässing, dörrspeglar och lådfronter med dekor av räfflade romber, 111, 108x45 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare bemålad, slitage

604709

2019-01-11