Bord rokokostil

Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, bord, rokokostil, 1900-talets försa hälft, skuren dekor, bemålat, höjd ca 74, 110x74 cm

Slitage, ytskador

604711

2019-01-11