Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets början, jugend, med fyra lådor, grågrönmålad, beslag i mässing, höjd ca 106, 93x56 cm
Ett ben med spricka, senare bemålning, slitage
604712
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här