Byrå jugend

Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, jugend, med fyra lådor, grågrönmålad, beslag i mässing, höjd ca 106, 93x56 cm

Ett ben med spricka, senare bemålning, slitage

604712

2019-01-11