Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Flicka med blomsterkrans, signerad samt daterad 27/6 1916, olja på duk uppfodrat på pannå, ca 31,5x24 cm
604717
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här