Erik Tryggelin 1916

Erik Tryggelin 1916
Erik Tryggelin 1916
Erik Tryggelin 1916
Erik Tryggelin 1916
Erik Tryggelin 1916
Erik Tryggelin 1916

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Flicka med blomsterkrans, signerad samt daterad 27/6 1916, olja på duk uppfodrat på pannå, ca 31,5x24 cm

604717

2019-01-11