Klubbat för:
Osåld
Utropspris
400 EUR
INA COLLIANDER (1905-1985) Ryska motiv, signerad samt daterad -63, träsnitt, 69x43 cm
604719
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här