Ina Colliander

Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander

Såld för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

INA COLLIANDER (1905-1985) Ryska motiv, signerad samt daterad -63, träsnitt, 69x43 cm

604719

2019-01-11