Ina Colliander

Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander

Såld för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

INA COLLIANDER (1905-1985) "Den tomma katedralen", signerad samt daterad -58, träsnitt, II 7/10, 38,5x26,5 cm

604720

2019-01-11