Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
TRUDE SCHMIDL-WAEHNER (USA/Österrike 1900-1979): Parkmotiv, signerad och daterad Trude Waehner 1934(?), akvarell på papper, bildmått ca 44x59 cm
604722
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här