Trude Schmidl-Waehner

Trude Schmidl-Waehner
Trude Schmidl-Waehner
Trude Schmidl-Waehner
Trude Schmidl-Waehner

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

TRUDE SCHMIDL-WAEHNER (USA/Österrike 1900-1979): Parkmotiv, signerad och daterad Trude Waehner 1934(?), akvarell på papper, bildmått ca 44x59 cm

604722

2019-01-10