Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Hamnmotiv, signerad Rudberg, olja på duk, ca 72x68 cm

604726

2019-01-11