Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Hamnmotiv, signerad Rudberg, olja på duk, ca 72x68 cm
604726
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här