Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Gård med figur, otydligt signerad, olja på duk, ca 43x60 cm
Krackelering
604731
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här