Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Gård med figur, otydligt signerad, olja på duk, ca 43x60 cm

Krackelering

604731

2019-01-11