Gustave Weigand

Gustave Weigand
Gustave Weigand
Gustave Weigand
Gustave Weigand

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVE WEIGAND (1900-tal): Landskap, signerad, akvarell, ca 26x46 cm

Oramad

604732

2019-01-11