Samuel Colman

Samuel Colman
Samuel Colman
Samuel Colman
Samuel Colman

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SAMUEL COLMAN (England 1780-1845): Landskap med kyrkoruin, signerad S. Colman, olja på duk, ca 94x81 cm

604733

2019-01-11