Äldre grafik
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ÄLDRE UTLÄNDSK GRAFIK, 18 st, 17-1800-tal, olika motiv bl a pittoreska landskap, efter olika konstnärer bl a Tenier, Hans Holbein, Jacob Wagnér, Andreas Achenback, varierande mått
Varierande skick, skador samt beskurna marginaler förekommer
604735
2019-01-10