Äldre grafik

Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ÄLDRE UTLÄNDSK GRAFIK, 18 st, 17-1800-tal, olika motiv bl a pittoreska landskap, efter olika konstnärer bl a Tenier, Hans Holbein, Jacob Wagnér, Andreas Achenback, varierande mått

Varierande skick, skador samt beskurna marginaler förekommer

604735

2019-01-10