LG Lundberg

LG Lundberg
LG Lundberg

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LG LUNDBERG (född 1938): "Längesen" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 62/100, litografi, bladstorlek 42x32, Häftet "Havsband" - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

604738

2019-01-31