Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOALETTBORD, 1950/60-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, tre lådor, höjd ca 70, 108x44 cm
Bruksslitage, mindre fanérskador kring sarg samt även mindre stötmärken kring stommen
604739
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här