Toalettbord 1950/60-tal

Toalettbord 1950/60-tal
Toalettbord 1950/60-tal
Toalettbord 1950/60-tal
Toalettbord 1950/60-tal
Toalettbord 1950/60-tal
Toalettbord 1950/60-tal
Toalettbord 1950/60-tal
Toalettbord 1950/60-tal
Toalettbord 1950/60-tal
Toalettbord 1950/60-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOALETTBORD, 1950/60-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, tre lådor, höjd ca 70, 108x44 cm

Bruksslitage, mindre fanérskador kring sarg samt även mindre stötmärken kring stommen

604739

2019-01-10