Thomas Sidney Cooper oljemålning

Såld för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THOMAS SIDNEY COOPER (1803-1902): Stångande tjurar, olja på pannå, otydligt monogramsignerad "T.S.C." i nedre höger hörn, mått ca 25x31,5 cm

604741

2019-01-27