Klubbat för:
7 400 SEK
6 000 SEK
THOMAS SIDNEY COOPER (1803-1902): Stångande tjurar, olja på pannå, otydligt monogramsignerad "T.S.C." i nedre höger hörn, mått ca 25x31,5 cm
604741
2019-01-27