Kanna och tallrik Tyskland

Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland
Kanna och tallrik Tyskland

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANNA, omkring 1900, Königlische Porzellan Manufactur, Berlin, porslin, delvis förgylld dekor, höjd 23,5 cm, TALLRIK, 1700-tal, meissen, porslin, floral dekor, diameter ca 23 cm

604743

2019-01-10