Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARAFFER, 2 st, omkring 1700-talets mitt, Böhmen, skärslipade, bemålad dekor med pastorala scener, konturerad fot med kulad botten, höjd ca 17 cm
Enstaka mindre nagg
604745
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här