Karaffer flakonger

Karaffer flakonger
Karaffer flakonger
Karaffer flakonger
Karaffer flakonger
Karaffer flakonger
Karaffer flakonger
Karaffer flakonger
Karaffer flakonger

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARAFFER, 2 st, omkring 1700-talets mitt, Böhmen, skärslipade, bemålad dekor med pastorala scener, konturerad fot med kulad botten, höjd ca 17 cm

Enstaka mindre nagg

604745

2019-01-10