Karaffer flakonger
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KARAFFER, 2 st, omkring 1700-talets mitt, Böhmen, skärslipade, bemålad dekor med pastorala scener, konturerad fot med kulad botten, höjd ca 17 cm
Kuntoraportti
Enstaka mindre nagg
604745
Päivämäärä:
2019-01-10