Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAM, 1800-talets slut, bronserad, dekor i pastellage, innermått ca 84x122, yttermått ca 120x160 cm
Skador, sprickor
604747
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här