Ram

Ram
Ram
Ram
Ram

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAM, 1800-talets slut, bronserad, dekor i pastellage, innermått ca 84x122, yttermått ca 120x160 cm

Skador, sprickor

604747

2019-01-10