Grafik bl a äldre

Grafik bl a äldre
Grafik bl a äldre
Grafik bl a äldre
Grafik bl a äldre
Grafik bl a äldre
Grafik bl a äldre
Grafik bl a äldre
Grafik bl a äldre

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄLDRE UTLÄNDSK GRAFIK, 25 st, 17-1900-tal, olika motiv bl a pittoreska landskap, efter olika konstnärer bl a Tenier, La Croix, Bourdon, Cantarini, Wouverman, varierande mått

Varierande skick, skador samt beskurna marginaler förekommer

604748

2019-01-10