Äldre utländsk grafik
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÄLDRE UTLÄNDSK GRAFIK, 9 st, 17-1800-tal, olika motiv bl a pittoreska landskap, efter olika konstnärer bl a Tenier, Paul Rubens, Veirotter, varierande mått
Varierande skick, skador samt beskurna marginaler förekommer
604751
2019-01-10