Äldre utländsk grafik

Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik
Äldre utländsk grafik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄLDRE UTLÄNDSK GRAFIK, 9 st, 17-1800-tal, olika motiv bl a pittoreska landskap, efter olika konstnärer bl a Tenier, Paul Rubens, Veirotter, varierande mått

Varierande skick, skador samt beskurna marginaler förekommer

604751

2019-01-10