Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 47,5x110 cm

Färgbortfall

604757

2019-01-10