Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition med hand, monogramsignerad och daterad -76, olja på duk, ca 86x75 cm
604758
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här