Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition med hand, monogramsignerad och daterad -76, olja på duk, ca 86x75 cm

604758

2019-01-10