Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad -1975, olja på duk, ca 60x90 cm
Smärre ytslitage
604759
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här