Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad -1975, olja på duk, ca 60x90 cm

Smärre ytslitage

604759

2019-01-10