Kazimierz Posadecki oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAZIMIERZ POSADECKI (1904-1970, Polen): Stilleben med frukter och blomster, olja på pannå, signerad samt daterad Posadecki -1968, mått ca 39x58,5 cm

Inköpt direkt av konstnären.

604760

2019-01-27