Sven Inge De Monér Höglund

Sven Inge De Monér Höglund
Sven Inge De Monér Höglund
Sven Inge De Monér Höglund
Sven Inge De Monér Höglund

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN INGE DE MONÉR HÖGLUND (1935-2008): Komposition, monogramsignerad och daterad -88, blandteknik, bildmått ca 72x51 cm

604761

2019-01-10